Projekty wnętrz – oferta AMPM Design

Projekty wnętrz dla każdego klienta wykonujemy indywidualnie, bo każdy z nas ma inny charakter, potrzeby i oczekiwania. Dążymy do tego, aby – zajmując się projektowaniem i realizacją wnętrz  – stworzyć w Państwa mieszkaniach czy biurach przestrzeń jedyną, niepowtarzalną, a przy tym komfortową i bliską charakterowi użytkowników. Jesteśmy świadomi tego, jak ważny w projekcie wnętrza jest dobór wyposażenia czy oświetlenia. Potrafimy wydobyć piękno użytych materiałów i podkreślić wartość ciekawych dodatków.

Aranżacja wnętrz – trzy pakiety usług

Zdając sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, przygotowaliśmy dla Państwa trzy pakiety aranżacji wnętrz

1. projekt PODSTAWOWY – obejmuje opracowanie koncepcji projektowej oraz wykonanie wizualizacji w oparciu o Państwa wytyczne i preferencje, wraz ze wstępnym doborem mebli, oświetlenia, kolorystyki oraz pozostałych elementów stanowiących o stylu i charakterze wnętrza.

2. projekt STANDARD – obejmuje opracowanie koncepcji projektowej oraz wykonanie wizualizacji w oparciu o Państwa wytyczne i preferencje, wraz ze wstępnym doborem mebli, oświetlenia, kolorystyki oraz pozostałych elementów stanowiących o stylu i charakterze wnętrza.
Dodatkowo zawiera kompleksowy projekt wykonawczy, w którym znajdują się wszystkie niezbędne rysunki (rzuty, przekroje, projekty mebli indywidualnych) wraz z wymiarami oraz policzone ilości materiałów niezbędne do złożenia zamówienia w sklepach.

3. projekt PRESTIGE – obejmuje opracowanie koncepcji projektowej oraz wykonanie wizualizacji w oparciu o Państwa wytyczne i preferencje, wraz ze wstępnym doborem mebli, oświetlenia, kolorystyki oraz pozostałych elementów stanowiących o stylu i charakterze wnętrza.
Zawiera kompleksowy projekt wykonawczy, w którym znajdują się wszystkie niezbędne rysunki (rzuty, przekroje, projekty mebli indywidualnych) wraz z wymiarami oraz policzone ilości materiałów niezbędne do złożenia zamówienia w sklepach.
Dodatkowo projekt zawiera nadzór na budowie, oraz koordynację zamówień, a także wprowadzanie na bieżąco zmian, jeśli takie wynikają na budowie.

Do każdego z pakietów możemy wykonać:

 • projekt uzgodnień do sanepidu
 • projekt wentylacji, klimatyzacji
 • projekt elektryczny
 • projekt uzgodnień do konserwatora zabytków
 • projekt do zgłoszenia o zmianie funkcji lokalu
 • projekt do zgłoszenia jako remont lub przebudowę
 • dowolną dokumentację wymagana przez galerie handlowe i inne instytucje.

WYCENA – w każdym pakiecie projekt wyceniany jest indywidualnie.
Aby przygotować Państwu wycenę uprzejmie prosimy o przesłanie poniższych informacji na adres: agnieszkakolacka@gmail.com lub o telefon 665 444 105 (Agnieszka Kołacka).

INFORMACJE DO WYCENY:

 • miejscowość, w jakiej realizowana ma być inwestycja
 • pakiet, którym są Państwo zainteresowani
 • rzuty budynku lub lokalu z wymiarami lub podaniem metrażu (np. 90m2)
 • wybór mniej więcej stylu, w którym chcą państwo realizować inwestycję
 • wstępnie kalendarz planowanych prac rozpoczęcia oraz zakończenia inwestycji.

Pozdrawiamy i zachęcamy do współpracy
Zespół AMPM DESIGN.

img1