Atelier

 

Studio aranżacji wnętrz – AMPM Design

 

Od 11 lat realizujemy oryginalne pomysły i nowatorskie rozwiązania, które powstają dzięki naszym wspaniałym klientom, którzy są naszą wielką inspiracją i za które Państwu bardzo dziękujemy!

Zajmujemy się tworzeniem nietypowych wnętrz i kompleksową realizacją wnętrz! 

Specjalizujemy się w projektowaniu miejsc oryginalnych, inspirujących i spójnych  – sposobu ich funkcjonowania, charakteru oraz wyglądu. Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz restauracji, barów, kawiarni, lokali gastronomicznych.

 

OPRACOWUJEMY CHARAKTER MARKI, DUSZĘ WNĘTRZA

Częścią projektu koncepcyjnego jest planowanie marki, duszy wnętrza – indywidualny zestaw cech i właściwości tworzących miejsce i jego unikatowy styl i energię.

 

JAK PRACUJEMY?

Pracujemy łącząc wiedzę, umiejętności i doświadczenie w dziedzinach takich jak design, architektura, marketing i komunikacja, wiedzę swoją stale doskonaląc i rozwijając.

Fotolia-108525020-Subscription-Monthly-M

 

ZESPÓŁ

Nie bylibyśmy tu, gdyby nie osoby, które razem z nami tworzą nową rzeczywistość, wnętrza dla naszych klientów. Szanując siebie nawzajem, szanujemy także naszych klientów.

Najlepsze pomysły powstają w wyniku pracy zespołowej. Wiedza, doświadczenie, kreatywność uzupełnia się z otwartością, humorem oraz indywidualnością każdego z nas.